25 Mayıs 2008 Pazar

Ev alıştırma aletlernin seçimi

Evde uygulayarak bir jimnastik üyeliğinde parayı kurtarmayı düşün? Birçoğu için, ev alıştırma malzemesi, onların oturma odası veya toplama tozunun yukarısını dağıtmaya son verir. Bundan kaçınmak, ihtiyaçlara ek olarak senin yaşam tarzına uyan cihazı seçer.

Senin, ihtiyaç duyacak olduğun şeyler:Internet erişimi* para*
* Step1'in
seçmesi için malzemenin parçasının olduğu kararlaştırmadan önce, etrafta düşündüğü senin yaşam tarzının anlayışı, ne zaman, ve senin, nerede uyguluyor olacak olduğun. Eğer sen, uygulamakta planlıyorsan, TV'i izlemek, nasıl senin, gerektirdiğin malzemenin küçük bir parçasının olduğu ve onun, nasıl depolanacak olduğunu çalışırken.
Step2,
senin uygunluk amaçlarını düşünür. Sen, yukarıya tona ister misin, uygun olur musun, veya kilo verir misin? Sen imkan dahilinde, istersin, veya bütün üçü yapmaya ihtiyaç duyarsın. Eğer, öyleyse, sen, türlü malzemeye ihtiyaç duyacaksın.
Step3 alıştırması, bantlar, ve elde taşınabilen ağırlıklar, toningle yardım edebilir. Elde taşınabilen ağırlıklarda parayı kurtarmak, suyla doldurulan boş soda şişelerini kullanmayı düşünür. Onlar, 1 2 litreden 3'e türlü boyutlar gelir, bundan dolayı senin, seçmesi için ağırlıkların bir seçeneğin var.
Bir alıştırma hasrı, ferahlığı sağlayacak, ve destekleyecek, toning, çatırtılar gibi uyguladığı için, kıvır, ve hamleler.
Senin çekirdek kararlılığını geliştirmek, senin alıştırma rejiminde biraz zıplamayı koyması için İsviçre'ye ait bir topu düşünür. Bu lastik küreleri, sadece etkili değildir — onlar da, eğlencedir!
Step4
Cardiovascular malzemesi, çevrimler, ayak değirmenleri gibi, ve ters-eğiticiler, şişman-yakıcı ve geliştiren aerobic uygunluğu için idealdir. Her zaman bir jimnastikte bunları denemeye değerdir, veya arkadaş, evde senin, en çok hangisini beğendiğini görmeyi satın almaktan öncedir. Evet, onlar, eğlence olabilir, eğer sen, akıllıca seçersen!
Kendisine ek olarak senin, senin ihtiyaçlarına yemek içecek sağladığını işe alan malzemeyi ararsın. Her zaman senin havlunu asması için senin şişen ve bir yer için bir içecek sahibine sahip olan malzemeye sahip olmak için kullanışlıdır. Eğer sen, istekli bir okuyucuysan, bak, kitapla maddeler, durduğu için.
Eğer sen, daha büyük bir kişiysen, bir maddeyi satın almaktan önce maksimum vücut ağırlıklarına bakması için iyi bir fikirdir.
Step5
salon çevrimleri, üç kategoriye düşer: Dikleştir, yarı ilişik ev-uzanan ve tam olarak uzanan.
Dik çevrimler, durağan motosikletlerdir. Onlar, dürüstçe ucuzdur, bundan dolayı neyin senin, bir nabız monitörünün olduğu gibi onlarla olabildiğin ekstraların olduğunu görmek için senin zahmetine değerdir.
Yarı ilişik ev-uzanan motosikletler, dışarı senin bacaklarını germen için sana biraz izin verir. Bak, bir variye teklif eden dolu bir görev konsolu olduğu için

0 yorum:

SİZ DE YAZI GÖDERİN...

SİTEMİZE SİZLER DE BEĞENDİĞİNİNİZ YAZILARI GÖNDERMEK, DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZLERLE PAYLAŞMAK, BERABER DAHA GÜZEL PAYLAŞIMLAR SUNMAK YA DA SİTEMİZDE YAZAR OLMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN firsatavcisi@gmail.com ADRESİNE E-POSTA ADRESİNİZİ GÖNDERİNİZ.